PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38473}

Żyrafa

Meschugge
7,6 55
ocen
7,6 10 1 55
Żyrafa
powrót do forum filmu Żyrafa

Guano Apes muza

ocenił(a) film na 10

Niestety nie miałam okazji oglądać filmu. Ale zmobilizuje się. Co prawda nie oglądałam go i nie wiem jaka tam jest do niego muza. Ścieżkę dźwiękowę do filmu stworzył między innymi zespół Guano Apes - polecam każdemu kto lubi rokowe brzmienia. Nie samowity głos Sandry Nasic i gra chłopaków jest zaj............. O rajciu ale to chaotyczne

kissthedawn

tak, myślę że słuchasz czegoś podobnego do mnie. jeśli oczywiście nie tylko GA z rocka preferujesz ;] masz konto na last.fm? ale z tym wrzaskiem to... uwielbiam go szczególnie w Wash it down w wersji live - jest boooski ;D taki demoniczny wrzask czasem poprawia mi humor ;]

atemia

Na samą myśl o tym, że GA ma tam jakiś swój udział chce mi się go obejrzeć^^.

atemia

fef no ja głównie z tego względu chcę obejrzec film ;]
wie ktoś czy w ogóle w tv można go dopaść?

kissthedawn

hmm... nie wiem zobacz może będzie gdzieś na torrentach ;) w sumie nie szukałam jeszcze ale mam zamiar obejrzeć. PS czy Twój nick nawiązuje do piosenki GA? ;D

ShadowOfMyMemories

oczywiście, nie mogłoby być inaczej ;]
ubóstwiam ich :)

kissthedawn

nie wiem czy coś odpisać bo też ich kocham ;]
ale...
dodaję Ciebie do moich ulubionych użytkowników ^^

ShadowOfMyMemories

oo dzięki xD
szkoda tylko, że stosunkowo mało osób słucha Guano Apes... :(
już nie mówiąc o tym, że bardzo mało osób o nich kiedykolwiek słyszało...
ale jak można nie słuchać takich cudeniek... jak dla mnie MASTERPIECE! ;]
pzdr ;)

ShadowOfMyMemories

ooo dzięęęki ;)
szkoda tylko, że tak mało osób słucha Guano Apes... ;/
mało osób w ogóle kiedykolwiek o nich słyszało...
ale ja nie rozumiem jak można nie słuchać takich cudeniek..
dla mnie MASTERPIECE!
pzdr ;]

kissthedawn

wiesz... ja próbuję zarażać ludzi nimi x) nawet moja mama lubi Ich posłuchać^^ potem brat zaczął i kumpele z gimnazjum ;) póki co tylko tyle... ale chciałabym pojechać na ich koncert...;D tylko jak zwykle nie wypali :(
pzdr x]

ShadowOfMyMemories

no ja też się staram się ludziom ich przedstawiać że tak powiem ;)
ale jak narazie znam tylko 3 osoby które ich słuchają więc malutkoo...
no ale cóż, trzeba przyznać, że GA gra bardzo specyficzna muzykę, no i trzeba ich od razu pokochac, bo chyba przekonac sie kogoś nie da do nich :/

noo a koncert to bardzo realny pomysł ;) na tegorocznym woodstocku mają być ;]

kissthedawn

czy ja wiem czy od razu? x) mi na początku pasowało tylko "open your eyes" po jakimś czasie "big in japan" i "break the line" także na początku tylko 3 nuty, a teraz nie ma takiej co nie lubię.. ^^ niektórzy wolą zespoły o prostej muzyce, a w guano słychać, że się trochę nią bawią/eksperymentują. mi raczej bliżej do Weert będzie bo ja do Brukseli się przeprowadzam ;)

ShadowOfMyMemories

;]
tzn. w sumie ja zaczęłam od break the line, ale póxniej to już samo jakoś poszło jak zaczęłam grzebać po wrzucie youtubie itp ;)
może źle to ujęłam - biedny ten, kto trafi na samym początku na utworek, który mu zupełnie nie odpowiada, bo nie będzie chciał juz dalej słuchać ;/
ale żeby nie było, ja uwielbiam wszystkie ;]

kissthedawn

ha! moja nauczycielka od angielskiego powiedziała mi ostatnio że jej ulubionym zespołem jest GA! a to dopiero :D
mamy szczęście bo oba utwory od których zaczynałyśmy są świetne. szczerze ja też na youtube szukałam, a jak się natknęłam na "kumba yo" to już byłam wniebowzięta xD
zastanawiam się, czy wydadzą jakąś płytę, czy tylko ot tak sobie traskę zrobią...

ShadowOfMyMemories

no moim skromnym zdaniem to na trasie nie skończą ;]
jakby na to nie patrzeć: Sandra ma cudowny głos, a chłopaki świetnie grają ^^ jednakże z całym szacunkiem piosenki Sandry z solowej płyty są niezłe, niektóre świetne, ale w porównaniu do Guano wypadają dość blado, nie będę już wspominać o projekcie Tamoto, o którym nie słychać w ogóle - ja wiem tylko, że coś takiego próbowali stworzyć. Spójrzmy prawdzie w oczy: Sandra nie istnieje bez Guano Apes a Guano Apes nie istnieje bez Sandry xD oni razem są skazani na sukces ;]

kissthedawn

oo tak! masz rację mam nadzieję, że nie będą robić tej płyty pod fanów tych pop'owych "badziewi" - żeby nikogo tu nie urazić ;) - bo inaczej stracą w moich oczach. płyta Sandry jest dobra, tylko chyba przesadziła z elektroniką trochę. hmm... jak ja Ich kocham..^^ kurde nie ma lepszego zespołu..a może polecasz coś?^^

ShadowOfMyMemories

nie no Sandra miała niezłe piosenki, tylko że troche właśnie taki pop/rock zrobiła... oczywiście tak jak pisałam wcześniej z pełnym szacunkiem, również słucham tych pioseneczek, ponieważ myślę, że nie ma lepszego wokalu niż Sandry ;]
a GA... ja tam myślę, że pójdą na tradycyjny ich repertuar, crossover jest stworzony dla głosu Sandry - kobieta, która nie boi się wydrzeć na całe gardło albo wydawać jakichś dziwnych wrzasków to jest wielki talent ;)
nawet spójrzmy na Break the Line - w sumie jedna z ostatnich piosenek, tylko no co tu ukrywać poszli trochę w komercje... ale i tak uważam piosenka jest świetna - jak będą tworzyć w tym kliacie ciągle - ja będę słuchac na pewno :)

rozumiem że mam polecić coś oprócz Apesów tak?? ;D

kissthedawn

tak, myślę że słuchasz czegoś podobnego do mnie. jeśli oczywiście nie tylko GA z rocka preferujesz ;] masz konto na last.fm? ale z tym wrzaskiem to... uwielbiam go szczególnie w Wash it down w wersji live - jest boooski ;D taki demoniczny wrzask czasem poprawia mi humor ;]

ShadowOfMyMemories

no mi właśnie też ostatnio Wash it down podpasowało jakoś xD
a z wersji live to lubię też Move a little closer ;)
Na last.fm jestem pod kasiulka_2991 ;]

no i oczywiście nie tylko GA słucham ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones